Ingyen elvihető kiadványok

Az elmúlt hetekben selejtezés volt könyvesboltunkban ill. a raktárhelyiségünkben. Lehetőség van most ingyen hozzájutni az alábbi kiadványokhoz:

– Kis diurnále kötetek: Karácsonyi, Nagyböjti, Húsvéti diurnále, és Szentek közös zsolozsmája
– Offertóriumok könyve
– Past in the Present I-II. – IMS szimpózium (Budapest, 2000.) előadásai
– Socia exsultatione – Rajeczky Benjamin születésének 100. évfordulóján tartott tudományos ülésszak előadásai
– Inter sollicitudines – tanulmánykötet (2003.)
– Hagyomány és megújulás a liturgiában és zenéjében – tanulmánykötet (2010.)
– A keresztyéni gyülekezetben való isteni dicséretek – Az Éneklő Egyház megjelenésének 20. évfordulója alkalmából. Tanulmánykötet (2005.)
– A mise állandó részei latinul és magyarul
– Szendrei Janka összes írásai I-II.
– Éneklő Egyház kazetta-sorozat II.
– A magyar népének népzenei felvételeken (Dobszay L. – Németh István, 8 kazetta)
– Liturgikus dallamgyűjtemény I.
– CAO-ECE egyes kötetei
– Zenetudományi Dolgozatok egyes kötetei
– Cantus Planus nemzetközi konferenciák egyes kötetei
– Gondolkodó Füzetek

A kiadványok egy része külalakra kissé megviselt állapotban van. A könyvek június 9-ig elvihetők a bolt nyitvatartási idejében (kedd: 15.00–18.00, péntek 15.00–17.30) illetve előre egyeztetett időpontban. Postázás is lehetséges a postaköltség megtérítése ellenében. További kérdésekkel keressék könyvesboltosunkat, Rudolf Krisztinát (email: bolt@egyhazzene.hu).