Bezár

Könyvbemutató – Váradi („Zalka”) Antifonále

2020. szeptember 24-én 14.30-kor a Zenetudományi Intézet Bartók-termében

A győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár késő középkori hatalmas díszkódexe

A Bölcsészettudományi Kutatóközpont Zenetudományi Intézetének Régi Zenetörténeti Osztálya és az itt működő MTA „Lendület”-Digitális Zenei Fragmentológia Kutatócsoport munkatársaiként tisztelettel és örömmel adjuk hírül, hogy megjelent a győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár késő középkori hatalmas díszkódexe, a Váradi („Zalka”) Antifonále kritikai kiadása a kódex hasonmásával, kritikai apparátussal és tanulmányokkal.

Ugyancsak szeretnénk felhívni a szakma és az érdeklődők figyelmét újonnan indult Resonemus pariter. Műhelytanulmányok a középkori zenetörténethez c. kiadványsorozatunkra, melynek két első kötete már elérhető.

Minderről az alábbi linken csatolt „virtuális könyvbemutató” ad bővebb tájékoztatást:

Tisztelettel és üdvözlettel,
Dr. Czagány Zsuzsa PhD
tudományos főmunkatárs, osztályvezető, kutatócsoport-vezető

Webshopunkban is kapható!!!