Bezár

900 éves a Premontrei Rend – Konferencia a rend magyarországi történetéről – ELHALASZTVA

Tisztelt Kollégák, Kedves Érdeklődők!

A szervezők szomorúan értesítik Önöket, hogy a koronavírus-járvány veszélye miatt és a vonatkozó kormányzati intézkedések értelmében a „Premontrei 900” konferenciát elhalasztjuk.

A konferenciát, a járványügyi helyzethez igazodva, lehetőség szerint mielőbbi új időpontban fogjuk megtartani, változatlan helyszínen, azonos struktúrában, és – reményeink szerint – változatlan előadókkal. A konferencia tervezett új időpontjával kapcsolatosan mihamarabb értesítjük Önöket.

Megértésüket köszönjük!

Üdvözlettel,
A konferencia szervezői


Kedves Barátaink!

Március 17-18-19-én Gödöllőn háromnapos premontrei rendtörténeti konferencia lesz a premontrei rend 900 éves jubileumához közeledve. Mintegy 70 előadás fog elhangozni a legizgalmasabb témákban, de március 17-én, a plenáris nyitónapon egyben Ullmann Péter atya 80. születésnapját is ünnepeljük.

A premontreiek honlapján megtekinthető a konferencia meghívója és teljes programja.

Nagy szeretettel várunk és látunk mindenkit. Érdemes regisztrálni.

Üdvözlettel és áldással, gyümölcsöző böjtkezdetet kívánva mindenkinek!

+ Balogh P. Piusz O. Praem.
gödöllői apát