Bezár

ÉTOSZ – következő ülés és előadás

Kedves Barátaink!

Örömmel adjuk hírül, hogy Dr. Freund Tamás, Brain díjas agykutató elvállalta az Ének-zenét Tanítók Országos Egyesületének tiszteletbeli elnöki tisztét!

Bár az augusztus 30-i következő ülésünkön külföldi tartózkodása miatt nem tud személyesen részt venni, rendelkezésünkre bocsátotta a 2017-es Cziffra György fesztiválon elhangzott, még nem közismert előadását, ami a zene szerepével kapcsolatos legfrissebb kutatásait mutatja be, és amit mindazok, akik a találkozón részt vesznek, láthatnak majd. Jó lenne, ha minél több emberhez eljutna ez a lehetőség, ezért továbbítsátok bátran másoknak is ezt a felhívást.

Az ügyrendi kérdések megtárgyalása után sor kerül majd az előadás levetítésére, majd egy rövid szakmai megbeszélésre, amit mindannyian nagy izgalommal várunk.

 Az előadás 2019. augusztus 30-án pénteken 15 órakor lesz az ELTE BTK Művészetközvetítő és Zenei Intézet Kodály termében.
Cím: Budapest VIII., Múzeum krt. 4.  (Trefort-kert), F épület (a Gólyavár mellett), magasföldszint.

Az alapító tagokat 14.30-ra várjuk.
Üdvözlettel:

Mezei János elnök