Magyar Egyházzene folyóirat

Ár: Ingyenes!
MET tagoknak: Ingyenes!

Kérjük, tekintse meg folyóiratunk leírását és tartalomjegyzékét Magyar Egyházzene Folyóirat oldalon!

Az I-XVI. évfolyam még kapható számait számonként 100,- Ft/pld. áron, a XVII-XVIII. évfolyamét 700,- Ft/pld. áron vásárolhatja meg.

Amennyiben előfizeti a teljes XIX. évfolyamot (2.500,- Ft -tanulóknak és nyugdíjasoknak, 3.500,- Ft), ingyenesen megkapja a korábbi évfolyamok még kapható számait (jelenleg legalább 60 lapszámot).

A megrendelést követően fizetendő összeget egyénileg számoljuk ki és egy második, már nem automatikus válaszlevélben küldjük.