Egyházzene.huzene és liturgia

Kiadványok kosár tartalma
A kosara jelenleg üres.

Új kiadvány: Breviarium Strigoniense, Proprium de Tempore Adventus: Editio ad experimentum

Dátum: 2016.11.16.
Kategória: Egyéb hírek

Örömmel értesítünk minden érdeklődőt, hogy a háromkötetes pszaltérium után elkezdtük megjelentetni az Esztergomi breviárium változó részeit is. Elsőként az időszaki rész (temporále) ádventi kötete készült el, hogy a közelgő előkészületi időszakban már használatba is lehessen venni.

A kötet mindössze 1000 Ft-os áron megvásárolható az ELTE Liturgiatörténeti Kutatócsoportjának helyiségeiben (Bp., Múzeum krt. 4/F) minden hétköznap munkaidőben, illetve megvásárolható vagy interneten megrendelhető a Magyar Egyházzenei Társaság könyvesboltjában is.

A további időszaki kötetek kiadása is folyamatban van.

Földváry Miklós István (szerk.)

Egyéb szerzőség: Nényei Sára, Csonka Szabina Babett, Szoliva Gábriel (forráskiad.);

BudapestArgumentum; ELTE BTK Latin Tanszék, 2016. 151 p.
(Moumenta Ritualia Hungarica, Series Practica; IV/a.)
(ISBN:9789634467588)